Constuieşte-ţi cariera alături de profesionişti

Dacă vrei să iți pui în valoare profesionalismul și experiența, dacă îți plac provocările și vrei să iți construiești o carieră de succes într-o companie care încurajează inițiativa, spiritul de echipă și profesionalismul, aplică acum pentru unul din posturile disponibile sau trimite CV-ul tău la jobs@indsoft.ro.

Senior .NET Developer

Rol:

  • Proiectarea, programarea şi testarea aplicaţiilor software.

Responsabilități:

  • Proiectează arhitectura software şi modulele program pe baza specificaţiilor funcţionale;
  • Dezvoltă aplicații web utilizând ASP.NET, Javascript/jQuery, DevExpress, MS SQL Server;
  • Testează modulele program rezultate în urma scrierii de cod;
  • Integrează modulele dezvoltate de membrii echipei.

Cerinţe:

  • Experienţă de minim 3 ani pe o poziţie similară si minim 5 ani in programare .Net (ASP.Net);
  • Experienţă în dezvoltarea de aplicații web utilizând ASP.NET;
  • Studii universitare in inginerie-calculatoare;
  • Persoana agreabila, atenta la delatii, perseverenta, analitica si orientata spre rezultat;
  • Proactivitate si spirit de initiativa, abilitatea de a lucra si respecta deadline-urile.

Constituie avantaj:

  • Experienţă în dezvoltarea de aplicaţii de tip ERP, CRM, BI.

Oferta (beneficii, avantaje):

  • Traininguri, certificări și specializări specifice domeniului de activitate;
  • Oportunități de dezvoltare a unei cariere de succes în domeniul IT;
  • Mediu plăcut de lucru și stimulativ alături de o echipă de profesioniști;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Pachet pentru relocare în Sibiu (daca Sibiu nu oferta candidati potriviti se va discuta punctual dupa caz).
Pentru a aplica, vă rugăm trimiteți CV-ul la jobs@indsoft.ro.