Constuieşte-ţi cariera alături de profesionişti

Dacă vrei să iți pui în valoare profesionalismul și experiența, dacă îți plac provocările și vrei să iți construiești o carieră de succes într-o companie care încurajează inițiativa, spiritul de echipă și profesionalismul, aplică acum pentru unul din posturile disponibile sau trimite CV-ul tău la jobs@indsoft.ro.

Junior / Mediu .Net Developer

Rol:

  • Proiectarea, programarea şi testarea aplicaţiilor software.

Responsabilități:

  • Proiectarea si programarea de aplicatii de tip ERP, CRM, ECM, business intelligence;
  • Instalarea, administrarea si configurarea aplicatiilor dezvoltate;
  • Elaborează documente specifice fiecarei etape a procesului de dezvoltare software;
  • Participarea la sesiuni de definire si analiza a specificatiilor pentru aplicatiile software dezvoltate;
  • Asistarea clientilor pe parcursul utilizarii aplicatiilor si oferirea de solutii adecvate la problemele acestora;

Cerinţe:

  • Absolvent de studii superioare sau student in domeniul IT&C (disponibilitate pentru angajare cu normă întreagă);
  • Experienta minimum 2 ani pentru Java Developer nivel mediu in utilizarea a cel putin una din tehnologiile si mediilor de programare: C#, ASP.NET, Javascript/ jQuerry, Microsoft Sharepoint si cunostinte ale unui dialect SQL;
  • Cunostinte referitoare la structuri de date si algoritmi de programare;
  • Notiuni de baza privind programarea orientata pe obiecte;
  • Notiuni de baza privind bazele de date relationale;
  • Abilitate de adaptare, dinamism, spirit de echipa;
  • Abilitati bune de comunicare scrisa si intocmire documentatii tehnice;
  • Abilitatea si dorinta de a invata lucruri noi;
  • Cunostinte avansate de limba engleza.

Oferta (beneficii, avantaje):

  • Traininguri, certificări și specializări specifice domeniului de activitate;
  • Oportunități de dezvoltare a unei cariere de succes în domeniul IT;
  • Mediu plăcut de lucru și stimulativ alături de o echipă de profesioniști;
  • Pachet salarial atractiv;
Pentru a aplica, vă rugăm trimiteți CV-ul la jobs@indsoft.ro.